#
#
# # # # # #
#
#
 
Konzultace a poradentství, komplexní outsourcing
Pevnou součástí naší činnosti je poskytnutí nezávislých konzultačních služeb v oblasti strategického rozvoje, hlasových systémů, záznamu hovorů, IP služeb i IT struktury. Díky dlouhodobým zkušenostem a práci na mnoha klíčových projektech víme, že právě podcenění kvalitní projektové a konzultační roviny s sebou přináší mnohé nepříjemné komplikace. Detailně proto s Vámi prodiskutujeme všechny aspekty implementací nových systémů, či poradíme s možným rozšířením a konfigurací systémů stávajících. Hlavním cílem a prioritní snahou je vždy nalézt a doporučit ta nejlepší řešení pro Vás – zejména s ohledem na jejich robustnost, spolehlivost a - v neposlední řadě - ekonomickou náročnost.

Garantované servisní podmínky
Na dodaná řešení jsme schopni poskytnout libovolné servisní podmínky garantované servisní smlouvou. Dokážeme vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníka – naši specialisté jsou připraveni nonstop reagovat na servisní požadavky - 7x24x365 (1 hodina FIX). Součástí servisního zajištění může být samozřejmě i záložní HW k okamžitému nasazení (je trvale připraven rezervní systém).
Možnost otestování i zápůjčky ZDARMA
Naše produkty i zařízení si po předchozí konzultaci můžete zcela zdarma a nezávazně zapůjčit. Jsme totiž hluboce přesvědčeni, že ten nejlepší způsob jak si ověřit kvalitu a schopnosti námi dodávaných systémů, je možnost otestovat je v reálných podmínkách Vašeho provozu. Pro více informací o zápůjčkách kontaktujte naše obchodní oddělení.
#
#
MHSYSTEM.eu © 2006
#